Ganymede Promotion

Ganymede Promotion - reklama pro Vaši společnost

Ganymede Promotion dodává vybrané reklamní předměty s velkou schopností podpory a budování firemní značky. Kvalitní reklamní předměty potřebují všechny firmy, které chtějí na konkurenčním trhu uspět. Můžete je použík k propagaci, ale i jako poděkování svým stávajícím nebo budoucím obchodním partnerům. Naše reklamní předměty se vyznačují prvotřídní kvalitou brandování (potisk, ražba, vytkávání aj.) Mějte prosím na paměti, že kvalitní reklamní předmět nezřídka bývá první reference na vaši společnost. Budování značky je dlouhodobý každodenní proces. Rádi Vám v tomto mravenčím úsilí pomůžeme.

Dodávámereklamní předměty s reklamním brandingem .

Silikonové náramky s reklamním značením jsou dlouhodobě oblíbený reklamní předmět. Brandování se provádí potiskem nebo ražbou. Reliéfní ražba (debossing) může být vyplněná také barvou. Náramky jsou vyráběny ze 100% silikonu a jsou zdravotně nezávadné. Silikonové náramky se mohou používat ve vodě. Můžete je nosit do bazénu i na dovolené u moře. Silikonové náramky s reklamním sdělením plní funkci marketingového nástoje. Investice do silikonových náramků není oproti jiným reklamním předmětům vysoká. Navíc silikonové náramky prostě vypadají dobře. Lze je s klidem označit za módní doplněk. Nosí je rádi ženy i muži bez rozdílu věku. Tyto vlastnosti oceňují firemní marketéři a často je zařazují do svých reklamních kampaní. Silikonové náramky si oblíbila komernčí podnikatelská i nezisková sféra.

Reklamní lanyardy (šňůrky na krk) jsou užitečným pomocníkem pro každý den. Šňůrky na krk se používá k nošení různých předmětů. Nejčastěji to bývají klíče. Proto se také někdy mluví o klíčence. Šňůrky na krk mohou nosit i jiné praktické věci jako například mobilní telefon. Šňůrky na krk se obvykle vyrábí z textilu (polyester, satén, nylon nebo ekomateriály). Mohou být vyrobené i z PVC. Šňůrka na krk může být vybavena rozpínací částí - trojzubcem. Který jednoduše odděluje kratší část s karabinou. Zákazníci, kteří hledí na bezpečnost svých zaměstnanců nechávají šňůrky na krk vybavit bezpečností spojkou za krk, která lanyard rozepne v případě nehody a zabraňuje tak možnosti škrcení.Nabízíme všechny druhy šňůrek na krk, ale raději jim říkáme lanyardy.

Cílem Ganymede Promotion je dodávat českým firmám kvalitní reklamní předměty za zajímavé ceny, které svými vlastnostmi našim zákazníkům skutečně pomohou k lepším výsledkům. Získejte konkurenční výhodu pomocí účinné reklamy.

Minigalerie

Silikonové náramky Šňůrky na krk Gumové přívěsky Tašky s potiskem PVC nášivky
Silikonové náramky Šňůrky na krk Gumové přívěsky Tašky s potiskem PVC nášivky